Vai tas, ka esmu latvietis

Vai tas, ka esmu latvietisun atrodos vēl šeit,automātiski nozīmē,ka esmu lojāls LV valdībai?
Man šķiet tā ir rupja kļūda.

uusins  2 15 Manuprāt Latvijā lojāli valdībai ir tikai ... Saeima. Un otrādi... Roka roku mazgā, bet abas ir sūdos līdz padusēm...

Chris1986    2 Katra valdīšana ir jāmīlē, jo tā ir no dieva

slieksnis  3 1 ne ne, es arī esmu latvietis, es mīlu šo zemi, taču es ienīstu visus kas ciena šo valsti un valsts iekārtu!!

Chris1986  3 1 kas ir "mīlēt šo zemi"? Mīlēt aramzemi? Mīlēt dzimtenes baltos bērzus, strautiņus un purvus? Nu, i nafig - es neesmu nekāds dabas mīļotājs!

AivarsN    5 Valdības un iekārtas nāk un iet,bet Tēvzeme paliek. Ja mīli kādu cilvēku,tev taču nav obligāti jāmīl arī viņa cepure.😀

sandra111    4 milu so zemi,bet esmu opozicija valdosai sistemai.

slieksnis      christ, nu ja to nesaproti, tad arī nesapratīsi!

jozolsen    3 Nevajag jaukt lojalitāti pret valsti un kritisko attieksmi pret valdību..Kritikai ir jābūt objektīvi pamatotai nevis bābiski emocionālai.
Esmu Latvijas patriots un no tā nekaunos..Es Latviju aizstāvēšu , lai ar kas būtu pie valsts stūres..

kokote    5 Te tiek jaukti dažādi jēdzieni: lojalitāti valstij un valdībai. Neviens nekad nevar prasīt lojalitāti personālijām- tad tas ir autoritārisms vai pat diktatūra.
Demokrātiskā izglītības sistēmā (saprotu, ka jautājums kā turpinājums iepriekšējai PA diskusijai) kritiskā domāšana ir viena no vērtībām un tā tiks iestrādāta arī nakamajā izglītības koncepcijā kā norma. Kritiskā domāšana nav kritika pati par sevi, bet situācijas analītiska izvērtēšana, lēmumu pieņemšana, cēloņsakarību apzināsānās u.tml. (tas tā - skaidrībai)

valmierietis333    1 13:12

Kas tad tas tāds par protestu ?

Ja nav vēlme iekļauties valstī, kurā pats dzīvo , tās sabiedrībā - tikai neaptēsts cilvēks var šādi protestēt!

Tas ir tieši tas pats , kad es aizbrauktu apmesties uz dzīvi Krievijā , nemācītos un nerunātu ar viņiem viņu mēlē , bet gaidītu ,kad krievi sāks ar mani tur runāt latviski !
Un pie tā vainošu kremli , ka redz nenāk man pretī un nepasniedz visu uz paplātes jau gatavu !

Par saeimu vispār nav vērts runāt - medus pods un bites - tiem sava pasaule , apkārtējos redz tikai ,kad ´´teātra izrādes´´ laiks(tas ir, vēlēšanas) tuvojas!

111zaagis111    4 13.12 Ir cittautieši un ir krievi. Krievi kā liela nācija , kura jūtās omulīgi šeit savā informatīvā un sociāla vidē, vēl morāli pabalstīti no Krievijas ir lepni savā lielumā un nemaz netaisās ko mainīt. Amerikā iebraucēji taču arī neapgūst indiāņu valodu. Rīga ir skaista pilsēta , vienīgais tikai vēl te kaut kādi latvieši palikuši . Skatoties kā ļauj te ņemties krieviem - nejūtu lepnumu par valdību. Gatavi bez pretošanās atdot savu tēvzemi svešiniekiem- krieviem , arābiem un t.t.

kvarts  2 4 Nu, bļ.. pi....si, kurš tad to valdību ievēlēja , ja ne paši. Tauta zog, uzņēmēji zog , tad kāpēc lai valdība un ierēdņi nezagtu, vai varbūt viņi nenāk no tautas.Padomājiet kādreiz ar galvu , bet ne tikai ar savām skaudīgajām un alkatīgajām acīm. Kas jums ir devis kaut kādas tiesības kādu nosodīt, ja paši neesat par mata tiesu labāki.

111zaagis111    2 14.36 Zināšānai- Valdību ieceļ saime , saimu ievēl. Ko dzied deputāti kad viņus vēlē ,ko dara pēc tam - diena un nakts. Pie tam vēlē politiskas partijas- finansu grupējumus , un praktiski jau nav cita varianta- vai nu par kādu grupējumu nobalso , vai nē. Neko citu demokrātiski izdarīt nevar.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu