Izcilākais visu laiku cilvēks

Pafantazēsim? Ja jums būtu jāizvēlas izcilākais cilvēks pasaules vēsturē, kurš un kāpēc tas būtu? Teiksim būtu jāpastāsta par vienu izcilāko cilvēku marsiešiem ..

neko  2 5 Tas kurš nokāpa no koka, iemācījās uguni iekurt un izgatavoja pirmo ieroci ar ko mamutu nogalināt; tik vēsture klusē par viņa vārdu. Bet viņa izdarītajam ir vislielākā nozīme cilvēces vēsturē.

janisb    1 Darvins, Einšteins, Tesla

fargo  6 3 mozus.
ja tu padomā par to, kāda patiesībā ir ietekme viņa rakstītajam. vai tās ir vistālākās pasaules salas vai grenlande. tik daudzi cilvēki neievēro baušlus, bet cik zina? cik apzinas? tie ir vnk miljardi. paaudzi pēc paaudzes. cilvēki nezina fizikas likumus, cilvēki nezina bioloģijas likumus, bet cilvēki apzinas bauslību. vai tā būtu brazīlija, kotdivuāra vai fidži. viņi... zina, lai arī varbut neizprot no kurienes nāk.

JurisK    2 Nav tāda, katrā laika ir bijuši un ir ļoti daudz ievērojamu cilvēku. Bet tā - pats pats galvenais un vienīgais - protams, ka Es! Un bez humora, jo zini nu - jūs visi esat tik hologramma mana skatiena aizmiglošanai.

joga    1 Cilvēks 10000 gadus zīmēja dūres cirvja rasējumu , otri 10000 gadi pagāja to izgatavojot....nekur nebija jāsteidzas.:))

dogville  1   janisb tic Darvina teorijai?...nu jaa,Darvins,atshkjiriibaa no zemaak mineetaa pasaku teela, ir vismaz reaala persona.Tesla,hmm,taads armagedona gjeenijs,kuram pietika veselaa sapraata nedot rokaas nenobriedushajam homo sapiens savus izgudrojumus...
A man patiik Richards Brensons...

neko  2 1 Dogvile: Darvins bija gana gurs onkulis, mācēja atzīt savas kļūdas un vecumdienās pats norādīja uz savas teorijas nepilnībām atzīstot ka jaunībā ir kļūdījies:))

Tessa  3 4 Edite Piafa. Neviens nekad ta nav dziedajis.

JurisK  3 4 Darvins bija nevis ļoti gudrs onkulis, bet gan gudrs jaunēklis, pie tam ļoti drosmīgs, jo lauza naivo cilveces 100% uzticēšanos bībelsstāstiem un lika padomāt - bet ja nu tomēr?!

fargo  2 3 dogvile? es vēlos tev izstātīt, cik manī ir tās spējas.
varbūt tev tas ko dos, varbūt tu nikai nicinasi tev teikto, tā ir tavas apziņas brīvība. ne manis dota.
tīcība = brīvība
es tev šo priekšā stādu kā aksiomu.
es to vēlos pamatot.
ar savu loģiku, kurai tev ir visas(ne manis dotas, tāpec aŗī ne man tās būs apšaubīt) tiesībās pašai spriest.
iedomājies sliežu ceļu. cilvēks to redzot, saprot tā virzību, virzienu, iemeslu. viņš tic tam, ko redz.viņš redz sliedes, iztēlojas arhitektu, tehniķus.
te nav izvēles brīvības. jo nav ticības. tā ir loģika. tā ir laba, bet tajā nav gara brīvības. nevar būt, tā būtu absurda.
tagad, iedomājies.
sliežu ceļa nav. cilvēks iet pari pakalnam, pļavai un to neredz. viņš neiztēlojas arhitektus, tehniķus, neiztēlojas, ka kāds ir veidojis maršrutu. kāpēc tas vispār tur būtu. cilvēks visu to nezina.
bet padomā, ja nav sliežu ceļa, nav vilciena, kas par to teorētiski brauktu, vai var pastāvēt gan sākuma punkts, gan tā beigas? vai tas ir atkarīgs no tavas ticības, ka kaut kas ir? saproti. tas nav saistīts ar ticību. tava apziņa ir saistīta ar tavu pieredzi. nevis ar to, kam tu tici.
cilvēki saka, parādiet man Dievu, tad es ticēšu. bet... tas ir absurds. viņi neticēs, bet zinās. kādā veidā lai izpaustos viņu brīvība gribā, ja viņi JAU zinās? saproti? viņi zinās. tur nav brīvības.
tāpēc, tas, kas skar ticību, ir brīvas apziņas... es teiktu esence. kā noslēpums.
kad tu brauksi ar auto, padomā par pakalniem un pļavām, kuras tu nekad neredzēsi, bet tava apziņa tās pieņem kā pašsaprotamas. un pareizi. tā tas arī ir. bet kādā veidā pārliecība par to, kas ir veido tavu izvēles brīvību? tā to nedod.
es tikai lūdzu, nesmīkņā par argumentāciju, kuru tu dzirdi. padomā par to, kad tavs gars būs brīvs. bez ticības nav brīvības.

avenekazene  5 3 Jezus Kristus.

VECA_PIEPE  5   Maikls Dzeksons.
To, ko savas dziives laikaa iespeeja vinjsh, to pagaidaam veel nav iespeejis neviens cits realis.

puuuka  2 2 Jūda,sātans,Jēzus, Dievs....grūti pateikt....Sātanam arī bija liela daļa saistībā ar Jūdas nodevību un viņš tāpat atbildēs par savu rīcību. Dievs savā gudrībā bija spējīgs (kā vienmēr) manipulēt pat Sātana sacelšanos un pagriezt to cilvēces labā. Sātans palīdzēja Dievam aizsūtīt Jēzu līdz krustam un pie krusta grēks un nāve tika sakauti. Tāpēc tagad Dieva nodrošinātā pestīšana ir pieejam pilnīgi visiem, kuri saņem Jēzu Kristu kā Pestītāju.

neratni_stasti    5 Tad jau an domāt, ka Mocarts un Puškins savas dzīves laikā iespēja vairāk par tādu Džeksonu.

orhidea  1 5 ĀDOLFS,VLADIMIRS UN TERĒZE :):):)

no_matter      Par vienu kolēģi no iepriekšējās darba vietas, jo laikam nezinu nevienu citu tik dzīvespriecīgu cilvēku, kas ar smaidu sejā var pārvarēt visas problēmas un savu pozitīvo lādiņu nodot arī apkārtējiem.

boogeyman  1 1 Tesla, Hitlers

limonija  2   Es kā vēsturniece balsotu par to, kurš izgudroja ratu riteni:) Esot bijis no Divupes(Babilonas) šis nezināmais ģēnijs, bez kura nebūtu ne auto, ne kariešu:D

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu