Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz?

Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz, ka Krievijā atkal ir atnācis totalitārais režīms? Tā pamatpazīme ir, ka NEDRĪSKT kritizēt Putinu. Man visu dienu fonā skan Krievijas telekanāli, bet pēdējo gadu laiku NEEIZI neesmu dzidrējis, ka kāds būtu kko atļāvies kritizēt no Putina dabībām. Nav pat svarīgi - pareizi vai nepareizi, bet vnk cenzūra - to NEDRĪKST! Nu, ka Staļina laikos - ja pateiksi kko kritisku, tad vnk pazudīsi ..
Es te parunājos ar mūsu krieviski runājošiem un viņi saka, ka Putins dara visu pilnīgi pareizi, tāpēc nevienam neienāk pat prātā kko kritisku par viņu pateikt. Nu, bet piedodiet - ASV, Vācijā un visur citur, var kritēzēt visās avīzēs, telekanālos, kaut vai pateikt, ka prezidentam šķībs deguns vai bikses nemodīgas. Bet Krievijā - vnk nedrīskt! Nu, tieši tāpatās kā Ziemeļkorejā. Nu, lāb, tā vinu pašu darīšana, ka patīk dzīvot carismā visu savu vēsturi. Bet mani tik izbrīna, ka neviens no mūsu krievvalodīgajiem to neredz????? Kā tas var būt???

Rinkulis    2 Ir, kas redz, ir kas negrib redzēt...Viss bummbās.

allldis  4 17 Redz tie visu labi un tāpēc nav ar koku dabūnami atpakaļ mājup uz savu "laimes zemi"! Bet par cik okupanta sindroms tiem asinīs ir par 75-85%, tad viņu masas nekad pat sev to neatzīs un tas viņos rada diskomfortu,esot nelūgtiem viesiem mūsu zemē. Kā arī sevī dziļi noslēptā apziņa, ka viņi ir savu tautiešu noziegumu izmantotāji, jo labi saprot, ka citādi tie nekādi nevarētu piedzimt mūsu - latviešu zemē! Šī pretruna sevī spiež tos kļūt par šovinistiem, naidpilniem kremliniem un kremļa uzpūstais melu pilnais "uzvaras svētku" 9.maija agresīvā propapganda to visu viņos pastiprina. sirdī tie labi zina , ka ir okupanti un okupācijas seku zemiski izmantotāji, tāpēc tos tracina tiem svešie latviskie nosaukumi, tiem joprojām svešā mūsu valoda, svešie karogi un protams paši sliktie "fašisti" - latvieši!A.

MrJones  1 3 Kaa ta nelamaa.....?? Varbuut vnk. pa tiem telekanaaliem neraada(?) ....bet massveida demonstraacijas uz ielaam ir bijushas....ar saukljiem "Putin p*darass!" ...cik saprotu, sazadzies diezgan pamatiigi,..tas visvairaak cilveekus tracina..!

DanaL    7 Viņi taču dzīvo tajā pašā informācijas telpā, un līdz ar to arī viņus nozombē.

sandra111  9 10 galvenais ka latvija plaukst demokratija,vienlidziba,sistema strada tautas laba un neviens netiek zombets,,,priecajos ik minuti.

vienkaarsha  5 7 Nu to es saprotu, cilvēks patiešām brīnās par to, par ko nav jābrīnās .Nu, pieņemsim, redz to visu, kas notiek. Un ko tagad? Es, kā krievvalodīga, atkal brīnos par to šeit, Latvijā. Kaut vai Apollo, kur dzēš praktiski katru trešo komentāru neatkarīgi no saturā. Delfi nedaudz atpaliek, bet cenšas. Praktiski 65 % politisko raidījumu knapi velk dzīvībiņu, Izņemot Bez Tabu vai Neka personīga. Un praktiski visi, kam nav slinkums, kritizē visus, īpaši deputātus, ministrus vai prezidentus. Putina no sākuma arī lamāja visi, kam vajag un kam ne vajag. Bet cik ilgi lamas vienu pašu par to pašu? )))toties tepat mums tik bieži mainās tie preži, ka garlaicīgi nav nekad, vienmēr ir ko teikt. Un vel nelielā nianse: mēs zinām, ka kārtējais prezidents pielaiko modernās drēbes, vai cits ierīko Jurmalā vīna pagrabu par n-tiem tūkstošiem, vai zoodārzā kāds pabijis, vai cits līdz jutīgi interesējās, kāpēc kāds sen nav sist un t.t. Protams, mums ir iemesls kritizēt un lamāt. Nu ko krievs? Par ko tu viņu lamas? Par to, ka reaktīvo pacel debesīs, vai Tālajos Austrumos pirmspēdējo tīģeru nošāvis? Vecis gadiem tur sēž / Miška-adjutants neskaitās/ , nu tak jāsaprot. Te te viens Adidas ar siekalām pašļakstījās par okupantiem. Piekritu. Es arī esmu okupante, no 14 gadiem dzīvoju Latvijā. Kad šurp vecmamma veda, nejautāja, gribu vai ne. Tagad man ir trīs bērni, 4 mazbērni, pašai Latvijas pilsonība, bērni daudz patriotiskāki , ne ka daži vietēji, vīrs bija latvietis. Un tagad tāds, kā Allldis visus zem vienas ķemmes ....tāpēc nav ko brīnīties, ka gadiem mākslīgi tiek uzturēts naids starp cilvēkiem. Katrā valsts sava informācijas telpa, zombešana notiek arī šeit, ne tikai Krievijā.

Geisha    11 Ir krievi kuri vienkārši mūk prom no Krievijas. Un ir arī tādi kuri bļaustās cik tur ir labi, bet dzīvos tepat.

av2  5 4 sskkirot cilveekus peec tautiibas, pieliekot birkas, var tikai galiigs tumsonna. Ssodien ir pavisam citi meeri....
Tas, ka Putins nellauj tv sevi kritizeet, nu ko dariit - ir tak Internets, un tur...oi, oi, passi krievi izliek dussu ne pa jokam :)

Jason  1 7 Kāpēc domā, ka redz. Redz un atzīst par labu esam. Vismaz līdz tam brīdim, kamēr paši izbaudīs uz savas ādas.
Labs piemērs: bija mums te tāds ļoti ar visu neapmierināts žurnālists Mamikins, aizbrauca uz Krieviju... un, kad atbrauca, kā pats kaut kur rakstīja, ka Latvijas zemi bučojis.

Jason    1 Atvainojos, kļūdiņa: Kāpēc domā, ka neredz?

Lele  1 6 Телеканал Дождь - Opozicionaaru kanals.
Starp citu ljoti kvalitatiivs kanaals. Mani Politika neinteresee, bet tur ir kvalitaatiivi kulturizglitojoshie u.c. veida raidiijumi.

Tessa  9 10 Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz? foto es skatos, neviens no jums nav bijis Krievija pedejos gados.
iisuma pastastiihu. par valdiibu tur vispar neruna. vinjiem vnk nav vajadziibas par to runat, ka arii skatiities TV. nu ok, es biju vasara, kad liidz velam vakaram, tomer, tauta kko dara vai ir atvaljinajumos.
bet. vinji dziivo daudz labak, ka mes. nopietni. tapec vinjiem vnk nav vajadziibas lamat valdiibu. algas musu liimenii apmeram. komunalie smiekliigi. manai omai pensija 300eiras+ katru menesi Putina piemaksa par vecumu (nepateikshu, no cik gadiem, varetu but, no 85)- 100 EUR. katru menesi!! cenas veikalos, ka jau rakstiiju, liidziigas musejam. veikali parpildiiti.
ir apkarotas narkotika, kas bija nopietna problema tai kraja. ka vinji saka, iejaucas tieshi Putins. ja vinji par kko papukst, tas nav noziimiigi. par politiku vinji vispar neruna-neinterese. shad tad izmet kadu frazi par Ameriku, nu, muljkjiibas.
par Latviju arii neko sliktu neruna, ne par maršiem, ne legjionariem, Latvija? Pauls, Jurmala, Eiropa, tikai to labako.
kopuma tauta ir laimiiga. vis pashiem aug, jura (nauda) pie saana. majas lielas, bagata. dziivo partiiciigi.cilveki uz ielam ljoti daudz, pie mums neko tadu neredzes. Lielajas pilsetas celjas maja pec majas un visi dziivoklji tiek izpirkti jau ieprieksh.
Es nesaku, ka ta ir visur. es biju, var teikt, bagatakaja kraja. bet es stastu, kaa tur dziivo vairums. mes ij klat nestavam.

usinjsh  2 3 Дождь jau 5. kolonas telekanāls. Kas to sponsorē? Vai vispār var kam ticēt ko mēdiji vēsta? Vai vispār var pastāvēt neatkarīgi mēdiji? No kā tad viņi dzīvos? Vnk laiki mainās. Nu mēdijiem ar Trampa ievēlēšanu un citiem sponsoriem būs jādzied cita dziesma. Nez ko tagad ukraiņi darīs. Tā nolika Trampu. Ka tik neuzrīko atkal kārtējo maidānu.
Gribu te mazu piemēru. Pieņemsim ka visi mēdiji, TV tai skaitā rādīs ka Pleskavas apgabalā lieli plūdi. 150 cilvēki aizgājuši bojā. Tagad atbrauc kāds no tā apgabala un stāsta ka tās ir muļķības. Vai mēs kāds viņam ticēsim?

Mavs  8 7 Vai tikai nav tā, ka svešā acī skabargu redzam, bet savā baļķi - nē ?
Nu i štrunts par to Krieviju, bet kas mums pašiem ?! Pamēģiniet TVNETā vai Apollo ierakstīt kaut ko "nepareizu" un paskatieties pēc cik ilga laika būsiet nobanots !
A NATO kiberdrošības centra troļļi plosās uz nebēdu !

usinjsh  5 4 Te tev nu gan absolūta taisnība, Mavs :)) Pašu kādreiz nobanoja kad uzrakstīju ka tā nevar būt taisnība jo cik zinu tad krievu zenītraķetes tālāk par 70km nelido. Bet bija raksts ka krievi no 100km savā teritorijā šāva uz ukraiņu karaspēku.

dogville  6 8 Tessa taalaak par Maskavu nav bijusi....

Tessa  7 7 Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz? foto Maskava nav jura, dogville. nu ja vieniigi ta maksliiga. un kas Maskava viss pashiem aug? varbut, logjiku iesledz.

marselis  5   Tessa -,
sen nav sanacis but "plasumos",
Maskava nekad ipasi nav saistijusi,bet Piteris-neizsakams supper.
Lidz uraliem,gan aiz tiek ir par ko brinities!
Dzirdetas neticamas lietas,gan par algam,gan par sadzivi,
it ka pa laikam ,kaut kur kads latvietis ierodas.
Ta ka izcelosana notiek ne tikai uz rietumiem,bet ari uz pretejo pusi!

Par putku,nav ko teikt....nav sanacis pie vodkas paterzet!

kurmis  1 6 Tad Tev varbūt izslēgt tos Krievijas kanālus, lai netraucē dzīvot?

fargo  6 2 liekas, ka runa ir par melno jūru, nevis peterburgu.
jebkurā gadījumā, domāju, ka 2016. gadā krievijas federācija vnk neeksistētu, ja jeļcina sekotājs būtu no liberāļu nometnes.
puntis un krievijas vadība savtīgi rīkojas savās un lielā mērā arī savas valsts interesēs. to dara arī visi citi ar izņēmumu rietumos, kur, vismaz līdz šim, rotšildi, astori, rokfelleri ar saviem rokaspuišiem-izpildītājiem sorosiem u.c. un kas tur tajā klubā ir vēl, rīkojās TIKAI savās interesēs un joprojām mēģina nogremdēt rietumus - vāciju, asv, ar kuru palīdzību ir kļuvuši par šiem toksiskajiem ekskrementiem cilvilizācijas tronī.
ķīnas vadība rīkojas savās UN ķīnas intersēs, tāpat krievija, tāpat indija vai jebkura reģionāla lielvara, izņemot šos tārpus.
varbūt kaut kas ir sācis mainīties. tāda ka cerība ir, bet redzēs.

es, piemēram, neredzu kuram rietumvalstu vadītājam ir morālas tiesības tagad pamācīt putinu runas brīvības jautājumos. pirms 21. gadsimta vēl bija. tagad? pēc visa tā, kas ir noticis šos 15 gadus vairs nav.

Līdzīgi jautājumi
Ko tie krievi spiež mūs runāt krieviski? (59 atbildes)Krievijas TV Latvijā (31 atbildes)Krievijas intereses Baltijā (32 atbildes)Latvija 100-gade (34 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu