Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju?

Izrādās, ka koronavīrusa vakcīna tika izgatavota jau pirms vairākiem gadiem, bet izgatavotājiem nebija naudas, lai veiktu klīniskos testus. Tāpat nebija par ko domāt, ko darīt, ja testos atklātos nepieciešamība vakcīnu pilnveidot - arī tam nebija naudas:
https://www.nbcnews.com/health/health-care/scientists-were-close-coronavirus-vaccine-years-ago-then-
money-dried-n1150091

Pēdējos gados tiek vairāk vai mazāk aktīvi izstrādās jauna veida vakcīnas mRNA, kas nesatur pilnu deaktivētu vīrusu, bet tikai RNA fragmentus. Šī ir ļoti daudzsološa vakcīna, gan pret vēzi, gan infekcijas slimībām. Attīstība notiek, bet tomēr attīstība nav bijusi tik strauja, un, ja nemaldos, vēl neviena pabeigta mRNA tipa vakcīna nav, ne pret vienu slimību.

16. martā ModernaTX uzsāka pirmos cilvēku klīniskos testus ar Covid19 vakcīnu, kas kā reizi ir mRNA tipa vakcīna. Līdz ar to šajos klīniskajos testos nezināmo ir daudz vairāk nekā parasti. Diemžēl pieredzes ar pabeigtu mRNA vakcīnu nav. Nav bijis pietiekoši naudas, lai attīstība būtu pietiekoši ātra. Vēža slimnieki varēja gaidīt. Izrādās, ka tagad jāgaida gan Covid19 slimniekiem, gan visai pasaulei.

Eiropas Komisijai trūkst 8 miljardu EUR naudas, kuru iedot vakcīnu attīstībai un izstrādei, pēc 3 nedēļām būs pasāciens, kurā no valdībām un biznesiem lugs šos 8 miljardus.

Godīgi sakot, es nezinu, ko domāt par šo pasauli.... Šeit laikam ir reizinājums no "skopais maksā divreiz" X "tupais maksā ... reiz".

DanaL  11 18 Kārtējā sazvērestības teorija.
Tādu šīs epidēmijas sakarā būs vēl vairāki desmiti, ja ne simti.

Neticu, ka tuvāko gadu desmi
tu laikā varētu tik izveidota šāda universālā vakcīna.

Man ir jautājunms tēmas autoram. Vai jums ir sapratne kaut par to, kas Ir RNA? Un vai zināt, ka latviski tas skan RNS? No kā tā sastāv? Un vēl jo vairāks - kas ir mRNS? Un vai zināt, ka jebkurai jauizstrādātai vakcīnai var būt ļoti nopietnas blaknes? Utt, utt . Simts un viens jautājums, uz kuriem nevarēs atbildēt par mikrobiologi un biotehnologi, kas darbojas šinī šfērā.

Būtu dīvaini, ja šeit, OHO, tiktu dota kāda jēdzīga atbilde.
2020-04-15 18:41

Orchia  3 6 Izskatās, ka tā pandēmija cilvēkiem vairāk skārusi smadzenes nevis plaušas. Nu tev ta kas, ES 8mljrd tas pats, kas tev 8 alus pudeles. Bet mazāk jadomā, piesakies uz vakcīnas testēšanu, dabūsi pirmais un bez maksas. 2020-04-15 18:44

Magda555  18 14 Man kauns par cilvēci.Skatos no malas,un domāju,cik gan tā ir stulba.
Zinātne,attīstība,ir sātana projekts.Cik gan daudz naudas cilvēce iegulda šādās lietās,kuras liek radītas pašu iznīcībai?! Kas tad ir sponsori?! Kam tas vajadzīgs?! Jau cik reizes mēs tikām brīdināti,nerotaļāties ar uguni,bet nē! Pasaule turpina sponsorēt lielo pirdienu,un,kad beidzot tas ir uzsprādzis,visi velk gāzmaskas,un bēg! Un turpinās sponsorēt taču nākamos,lai šie maskās tērptie zinātnieki-bendes radītu citas markas spīdzināšanas veidus! Daudzi sevi noliek dieva vietā.Redz,kādi mēs! Nu,jā! Paskatieties no malas,kopumā uz cilvēci,kāda tā pašreiz izskatās! APDIRSUŠIES no saviem darbiem! Un neviens neko neizmainīs,jo kalpo mamonai.Visa pasaules vadība ir sātanisks iemiesojums.Bet griķu pircēji nezāles,kurām nav vērtības.....Pakalpiņi,kuriem jāpakļaujas pasaules sistēmai.
Aizbēgt daļēji var.Atrodot īsto,dzīvo Dievu.Bet tad būs jādzīvo garā,kas ir aiziešana no materiālās pasaules,bet ieguvums,Dieva valstība.Dievs ir.Bet jāmeklē Viņa atsaukšanos no sirds.Un ,ja Viņš vēlēsies,tad atklāsies jums ,kā mīlestības plūsma jūsos.To jūs jutīsiet,jo tā ir paranormāla,reāli jūtama izjūta.
Tād lūk mans sakāmais.
2020-04-15 18:53

Felde  5 16 Reali-apstulbu! Piellauju,ka neskaitamas spekulacijas izskanes vel ap sso visu.Tapec iesaku-nesteigties notikumiem pa priekssu,un nediskutet par lietam,par kuram mums nav pat nojausmas! 2020-04-15 18:54

siikaa16  3 12 Sikspārņus neēdu, nejūtos vainīga. 2020-04-15 19:04

AivarsN  12 11 Covid19 neradīja, lai to tūlīt apkarotu ar vakcīnām. Un kāda jēga vispār mēģināt radīt vakcīnu tik nestabilam mākslīgam vīrusam, ja pa to laiku tam jau būs notikusi nez kurā mutācija un visticamāk, tas cilvēka veselībai jau būs kļuvis praktiski nekaitīgs.
Tas vakcinēšanas bums tikai dēļ mikro čipa ievadīšanas, bet kamēr cilvēki sēž mājās un neprotestē, daudzviet lielā steigā tiek uzstādītas 5G iekārtas, šo čipu centralizētai vadībai.
Arī pretējā nometne ir ieinteresēta lai cilvēki sēdētu mājās, tā izvairoties no liekiem upuriem. Cīņa ieiet noslēdzošajā fāzē. Sātanisti no troņa tiek gāzti. Kaut nu labie spēki uzvarētu! Savādāk ar mums būs cauri.
2020-04-15 19:41

bumpastiks  6 16 Man iespārda pats tēmas pieteikums!S kakoj stati man vai kādam citam būtu par to jājūtās vainīgiem?Un vai tad mums te masu mēdijos neraksta ka tas sūdkronis tipa uzkrita kā sniegs uz galvas.A te...paskat tik-tika izgatavota pirms vairākiem gadiem vakcīna!jopcik bombel,,nu ja tā ir...tad jau pat ezim būtu skaidrs ka tā ir SAZVĒRESTĪBA!Un jābūt ir aptaurētam lai ticētu ka nu mums visiem špricēs kaut kādu debesmannu,lai visi dzīvotu ilgi un laimīgi..kā tad..pat manas zeķes sasmējās. 2020-04-15 19:42

nazis  3 7 Cilvēku vakcinēšanai jau sen neizmanto vakcīnas, kas satur pilnu deaktivētu vīrusu. Tādas vēl izmanto tikai veterinārijā.

"Pasaule turpina sponsorēt lielo pirdienu,un,kad beidzot tas ir uzsprādzis,visi velk gāzmaskas,un bēg!" - šis ir labais - paldies Magda555 par jautro vakaru!
2020-04-15 20:10

RRAGANA  2 7 Nu tātad:
1. Nē, nejūtos vainīga, jo esmu nevainīga(ha ha). Nu tas tā.😏
2. Koronavīrusi ir viena liela kopa, kurā ir dafiga visādu citu SARSu, MERSu u.c. tamlīdzīgveidīgo, ieskaitot COVID19. Nejauc cilvēkiem galvas, pasakot, ka tika jau 2012.gadā kas tur par vakcīnām ļaļaļa... Tad aktuāls bija MERSis! COVIDs19 ir pavisam cita drēbe!!!! https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/infekcijas-slimibas/apraksti/jaunais-koronaviruss-mers-cov
3. Ja Tev ir pretenzijas pret COVID19, nu varbūt pagaidi apdeitu un sagaidi ar uzlabojumiem COVID20, iespējams, jau AR vakcīnu iespējām. 😏

P.S. Atslābsti. Tev alus garšo? Nu iedzer, lūdzu!🙂
2020-04-15 20:49

RRAGANA  2 8 Magda rullē!👍
“ Zinātne,attīstība,ir sātana projekts”
😂😂😂

Šķiet, te kādai vajag sātana izdzinēju... Nav kāds brīvprātīgais eksorcists?🙄 Bet noteikti ar saviem instrumentiem...
2020-04-15 20:52

Krabis15  1 9 Cilvēkiem ir raksturīgi gudri spriest par lietām, par kurām nav nekādas saprašanas.
Toties šādiem pieredzes ierakstiem ir savs labums: ātri atklājas personas, no kurām jāturas pa gabalu. :D
Tā kā, vari turpināt ar līdzīgām tēmām.
Par šo jautājumu labāk neizteikšos neizteikšos, jo tikvien kā miglaini zinu, ka RNS ražo olbaltumvielas pēc DNS ierakstītā parauga. Ko, kā un kāpēc - kā jau te minēja, labāk ir iedzert alu. ;)
2020-04-15 21:11

riebekle    2 Man nav alus, bet vainīga arī nejūtos, tāpēc iedzeršu labāk vīnu, tas kaut kur tika redzēts. :))) 2020-04-15 21:18

udenssieva    3 CITĀTS ""Eiropas Komisijai trūkst 8 miljardu EUR naudas, kuru iedot vakcīnu attīstībai un izstrādei, pēc 3 nedēļām būs pasāciens, kurā no valdībām un biznesiem lugs šos 8 miljardus.""

Iesaki OHO-jiešiem samesties - saziedot????
2020-04-15 21:23

Felde  1 3 21.11 nesaki vis,ir kadri,kuriem ir skaidrs arii tas,par ko nav saprassanas! :) Ir jautajums-jaabut atbildei! Pietam-gudrai! :)-lai vaardu salikums skanetu graujossi -un par katru cenu! :) Un vienmeer! :) 2020-04-15 21:26

ausha    5 Šī pandēmija skaidri izgaismo katra cilvēka kritiskās domāšanas līmeni... kurš dzīvo reālā pasaulē, bet kurš dažādu propogandu un fantāziju pasaulē... 2020-04-15 21:30

Skarlete  1 6 Vainīga!!! Varēju taču nepieļaut/apturēt to pandēmiju jau pašā iedīglī...nju, piedodiet!:)))))))) 2020-04-15 23:57

Drole  1 3 https://youtu.be/Q9Q53KWZFMU?t=496

Nekas neliecina, ka " vakcīna tika izgatavota jau pirms vairākiem gadiem", driizaak pediatram sagribeejies savas 5 minuutes slavas un pakampt kushkji no federaalaas "helicopter money".
2020-04-16 00:12

av2    9 Es parasti saku - parunaasima par so teemu peec gadiem 2.
Ssobriid gruuti spriest objektiivi, kad visi, kaa taads aitu bars blej viena virzienaa, kaa nozombeeti - viirusi, viirusi, jaamirs ...blee, blee, blee :(
Tiko netaa paaraadaas savadaaks viedoklis, savaadaaka informaacija , taaa... 3 sekundees tiek izdzeests viss ? Kaapeec argumenteeti neparunaat par to cito viedokli? Pieraadot , kam iisti ir taisniiba ...Kam tas iisti trauceetu? Viss tas ir vienkaarssi diivaini, lai neteiktu vairaak.....Pat man personiigi ir 10+ jautaajumu tiem bllaaveejiem, ka nu visiem viirus, ka visiem jaamirst. Atbildes nav nevienas.Tikai naidu sastopu, ja meegginni normaali ar kaadu par sso teemu parunaat. Kaa nozombeeti.
Lai jau paliek. Ne taa vieta , kur kompetenti ko apspriest.
2020-04-16 00:30

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu