Stulbuma pandeemija jeb briiviibas iluuzijas maskas krishana..

Man slikti paliek katru reizi atverot valjaa zinju lapu,,...redzot,kaa piiaarii sho s**da viirusu, kurshs tik pat kaa katram organismaa atrodas,...kachaa statistiku peec ieriiceem, kuras pat nespeej(!) noteikt corona koncentraaciju,,..ne covid-19,,....tupi dati peec kuriem sacelta Panika!
Viss norit peec Scenaarija,,....1.PROBLEEMA 2.REAKCIJA 3.RISINAAJUMS.......
Es saprotu, sabiedriiba ir degradeejusies...ljoti viegli iepachkaat jebko,,...bet taadaa liimenii(?),,....Baaaac
Kad naaks 3. cikls, t.i. shiis neesoshaas probleemas risinaajums (Totalitaars fashistiskais rezhiims..),,...daudzi visticamaak pat neapjautiis, no kurienes un kaa,,...vnk., pamodiiisies kaa ljaunaa murgaa,,....taas ir sekas tam, ka visu akcepteejat, neizveerteejot informaaciju,,....gan 5G (sheit teema tika pat IZDZEESTA!!!) gan sho,,......visticamaak ari izdzeesiis,.....nosplajauties,,.konspiraacija,,,...es ari labpraat uztvertu visu kaa KONSPIRAACIJU,..diemzheel taa NAV,...paraadaas arvien jauni fakti, tik strauji, tik paredzami,....un tie NEMAZ nav iepriecinoshi!! :(
Eeeeeeee,,,...mees tur nekaa nevaram dariit,....kaa buus taa buus,,,.....bljin.........TAS IR N o P I E T N I...........nopietnaak par visu, kas liidz shim bijis!
KAAPEEC necienam sevi??!

Karmensita  6 4 Jā. Piekrītu. 2020-04-01 14:55

Chris1986  4 11 Es jau gan ceru, ka amorālā cilvēks-cilvēka izmantošnas kapitālisma sistēma pēc šī visa sagrūs! Un tad man pilnīgs po* kāds totalitārisms nāks. Esmu dzīvojis padomju totalitārismā un nekas traks. Tagad jau tās pats bagāto totalitārisms, tik iebarots naivajiem kā demokrātija (tautas vara) 2020-04-01 14:56

Augustaaa  1 2 šodien 1 aprīlis, nevienu neizjokoju, bēdājos! 2020-04-01 15:03

AivarsN  8 14 Pasaules varenie baidās pazaudēt varu. Tāpēc tā psiho. 2020-04-01 15:09

marselis  2 6 MrJones
...par virusu isti neko nezinu,tur butu speci-virusulogu jaaptauja,zinoso ar pielaidi.
bet realitate ir tada kada ir-,pasaulei ir iespeja strauji izmainities.
Projekti par globalo festcontrol-,ciposanu,elektronisko naudu utt.
Tie ir sen seni projekti,kurus palenam ievies.
Izmainisies ari ekonomiski soc. struktura,par to jau skali runa.
Mani nedaudz saruktina tas-,kad lielai dalai viss tas pie pakal...s
2020-04-01 15:37

Epifanija  2 18 Visi satraucas, ka būs inficēti ar vīrusu, šoks, tai pašā laikā neapzinās, ka mirs no bada! Tiks klāt pie jūsu ietaupījumiem, cik ilgi spēs izmaksas kompensācijas dīkststāvei, maksājumi tikai krāsies, no kurienes tādas summas tagad ieplūst valsts kasē, ko tērē... Jautājumu ir daudz vairāk, kurus aizēno, šī pandēmija! 2020-04-01 15:54

Reds  3 10 Chris1986 viedoklis - vot baidos ka padomju totalitārisms tiešām būs tāds nieks salīdzinot ar to kas te briest. 2020-04-01 16:08

Reds    6 Epifanija viedoklis - spēt jau nu spētu gan izmaksāt vismaz to 3 mēnešus, bet te jau ir acīmredzams ka nekādas kompensacijas neviens netaisās izmaksāt, paskaties tām 40 tūristu nozarēm prognozēja ka ir 70 000 kas tiešā veidā cieš no tā ka robežas slēgtas, no tiem pašiem pirmajiem pasākumiem pirms pāris nedēļām, pienem likumu par kompensāciju izmaksu un no tiem 70 000 vismaz 40 000 jau uzreiz ir zināms ka nekvalificēsies kompensācijai un pārējos gan jau arī vēl kārtīgi pābaudīs, ka tik nav bijusi kāda neprecizitate papīros pirms 3 gadiem.

Pašnodarbinātajiem tagad sasola kompensācijas un atkal - dīkstāve skaitās tikai tad, ja tev ir absolūta 0 apgrozījums, nedrīkst ienākt nekādi maksājumi, kāds klient varbūt kavē - pofig, kāds paziņa aizdod 5 latus - nu pierādi ka tas tev nav saimnieciskā darbība. Tie kas uz ārzemēm strādā labi zin ka klienti maksā tikai mēnesi pēc padarītā, tātad tiem arī atkrīt. Bet sola protams ka viss būs labi, sēdi mājās un valsts parūpēsies par tevi, bet reāli ir: aij, aij, aij, tikko iesniedzi gada deklarāciju un tev tur ir parāds, kā jau lielakajai daļai, jo nodokļu sistēma ir uztaisīta tā, lai būtu parāds, nu viss neko tu nesaņemsi.
2020-04-01 16:20

Jason  7 13 Autor, tavuprāt, tie zārki Itālijā, ko rāda EuroNews, ir tukši un tas viss ir feiks? 2020-04-01 16:21

DanaL  9 8 Nu tad palūdz, lai tevi uz pandēmijas laiku iemidzina mākslīgajā komā, lai nav jāvemj uz klaviatūru.

P.S. Cik gan dažiem te vāja nervu sistēma,- tik ļoti bail paskatīties patiesībai acīs un bišķi sakost zobus un saņemties.

Bet tu neesi vienīgais, kas bailēs ierokas ar galvu smiltīs. Dažās postpadomju valstīs ne tikai aizliegts nosaukt diagnozi covid-19, bet pat pieminēt šo vārdu .
2020-04-01 16:38

dabasmiilis  3 12 Par brīvību piekrītu , ka tādas nekad nav bijis - vienīgi ilūzija;
bet par vīrusu - tas ir ļoti nopietni (viņš pats no sevis neradās).
Ja cilvēki mirst ,tad tas jau ir nopietni ,gribam tam ticēt vai nē.

Nesen uzskrēju vienam krievu biznesmeņa kanālam y-tubē (diez gan zinošs un gudrs cilvēks), tas arī tikai par Krievijas ekonomiku uztraucās un sauca šo sērgu par blēņām(Līdzīgi Lukašenko) - pārskaities lamājās , uzzinot ,ka Krievija un Maskava slēdzas ciet... nepagāja pāris dienas , viņš dzied pavisam citu dziesmu.

Viņš teica apmēram tā : ´´´viss ir gaužām nopietni , īpaši ,kad pavērojis ,kas notiek citās valstīs un jo īpaši Itālijā (viņam atvērušās acis),jo itāļiem mentalitāte ir līdzīga krieviem , un tie arī sākotnēji visu uztvēruši kā nenopietnu joku ,kas drīz vien pārvērtās murgā.´´

Ja nebūtu visu šo ārkārtas stāvokļu un reaģēšanas , mūsu pasaule strauji atgrieztos ledus laikmetā un tur no izdzīvojušajiem ne visi izdzīvotu , tā būtu cita pasaule , bez telefoniem un veikaliem.

Man par pārsteigumu , ļoti patīk kā darbojas mūsu atbildīgie ,lai gan vienmēr bijušas antipātijas pret dažiem purniem. Vienīgie mīnusi , uzskatu ,ka Rīgu bija jāklapē ciet jau pašā sākumā, visi valstī iebraukušie bija piespiedu karantīnā jāievieto un militāri jāapsargā ,vienīgi tam laikam pietrūktu cilvēciskā resursa.
-Tā mājas un goda prāta karantīna nekam neder , jo ne visi cilvēki ir spējīgi domāt un uzņemties atbildību , diemžēl ko var gribēt no izlutinātas un neizglītotas sabiedrības.

Ps. Var jau teikt ,ka vīruss ir tikai izdomājums un cilvēki no tā nemirst un statistika ir izdomāta , kā nekā neesmu bijis ne Ķīnā ,ne Itālijā , asv ,Francijā ,Spānijā , Irānā, neesmu ar savām acīm redzējis tos līķu kalnus ,neesmu pataustījis un noņēmis analīzes ,lai pierādītu citu miršanas iemeslu vai slimību.
-Pagaidām mani izdzīvošanas instinkti liek ievērot piesardzību , jo izdzīvos prātīgākie , pacietīgā
2020-04-01 16:57

dabasmiilis  3 13 -Pagaidām mani izdzīvošanas instinkti liek ievērot piesardzību , jo izdzīvos prātīgākie , pacietīgākie un piesardzīgākie. Visā šajā haosā man visvairāk žēl ir medicīnas darbinieku - viņi arī ir cilvēki, viņiem arī ir ģimenes ,es negribētu būt viņu vietā.

Par pārvietošanās izsekošanu.
Vienmēr esmu pret izsekošanu , BET šajā gadījumā ,ja citādāk nevar kontrolēt bezatbildīgus tipiņus ,kas apdraud visu sabiedrību ,tās veselību un drošību ,tad akceptēju šo opciju.

Šī ziņa varētu būt īpaši sāpīga jampampiņiem ,kas nespēj iziet no mājas bez telefona(bez pārnēsājamā čipa).
Domājiet ,ka tikai tagad izsekos pārvietošanos, tak sen jau izseko ,neesiet naivi ,tikai tas notika pa kluso.
2020-04-01 16:59

bumpastiks  10 10 Es pilnīgi piekrītu visam autora sarakstītajam un prieks ka tomēr ir cilvēki ar smadzenēm vai vismaz ar kādām viņu paliekām un ir TĀDI kā DanaL kas tikai nodarbojas ar vemšanu uz klaviatūras un ir mūžīgā "stulbuma komā" un pašizolācijā tepat Oho-tādiem cilvēkiem jau pa lielam nekas nav mainijies.Tāpat tak dzīvoja un dzīvo karantīnas režīmā! 2020-04-01 17:08

CoCoSan  6 11 Ja kāds konkrēti sevi neciena, tā ir katra indivīda personīgā problēma.
Nevis gaudot netā, bet aukstasinīgi modelēt savas turpmākās dzīves scenāriju un savlaicīgi aukstasinīgi tam gatavoties.
Taisni kauns ka vīrieši var tā ņuņņāt.
2020-04-01 17:12

DanaL  8 7 Bumbik, pat Trampam acis atvērās. Nezinu, kam jānotiek, lai jūs ar autoru izbāztu galvu no smiltīm un beigtu ņaudēt šito "ja ņe ja, i hata ņe moja" - jeb latviski tas ir apmēram tā: " kamēr man neviens rads vai paziņa nav nomiris, tikmēr nekādas epidēmijas nav". 2020-04-01 18:18

bumpastiks  2 14 DanaL,nu piemēram Indijā tas covid-19 jau ir pārvērties humānā traģēdijā.Cilvēki drīzāk baidās ka mirs NO BADA nevis no tā vīrusa.Nē nu kamēr mājas ir sagādāts atejas papīrs un griķi var mierīgi sēdēt pašizolācijā un ne par ko nesatraukties.Jau tagad daudzi cilvēki ir bez darba.Daudz kur algas samazina un t.t.domā ka kādreiz nevar būt tikpat slikti kā Indijā?Nu it kā grūti tam būtu noticēt?Vai ne? 2020-04-01 18:33

klaidone  1 6 Dabasmīli, paldies! Labi pateikts.

Mana pirmā saskarsme ar pressi bija bērnībā, kad intervēja manu māti un vēlāk, uzrakstītajā bija tikai daļa no tā,ko viņa bija teikusi. Man kā bērnam tas bija šoks. Tajā brīdī arī sapratu, ka teiktajam un rakstītajam nevar akli ticēt.
Gluži tāpat ir ar visu,ko mēs tagad lasām vai redzam tv. Var vienīgi censties iegūt pēc iespējas vairāk dažādu datu un loģiski tos izvērtēt. Bieži vien tie skaitļi ir pretrunīgi un neliekas ticami. Itālija mums te blakus, ziņas tv katru dienu. Baigi un žēl to cilvēku tur. Es patiešām neticu, ka tie zārki varētu būt tukši un tas viss -milzīgs teātris. Te,oho taču rakstīja sieviete, kam tur meitas tadinieki. Vai tad viņa arī aktrise? Arī neticībai ir robežas.

Es esmu pateicīga Austrijas valdībai un arī ir pilsoņiem par pieņemtajiem mēriem un disciplinētību. Vai tas nav dīvaini? Tagad daudzi kurn un cenšas kādu vainot par to, ka kaut kas ir slēgts vai atcelts, jo ,lūk, tikai trīs smagi slimie un nav neviena mirušā...Bet ja būtu simtiem mirušo un pietrūktu medikamentu un mediķu, ko vainotu tad? Varētu jau domāt :lai tak apmirst mani konkurenti! Bet kur teikts, ka tieši TU nebūsi tas mirušais?
Arī es vienmēr domāju par mediķiem un pārdevējām. Tie ir cilvēki, kuri spiesti atrasties vīrusam vistuvāk un nevar no savām darba vietām nekur aiziet, lai apkalpotu citus. Visu cieņu viņiem!

Ik pa laikam uzrodas kāds jauns drauds, pret ko nākas cīnīties. Un katru reizi izskan arī domas, ka tas nav noticis nejauši...Aids, dvīņu torņi asv, atceraties kolorado vaboles? Tagad visādas versijas par šo vīrusu...
Tie,kam ir vara un manta, vienmēr ir centušies pakļaut sev citus, lai iegūtu sev vēl vairāk varas un mantas.Un mēs nekad nezināsim visu patiesību. Un nekad nespēsim kaut ko tajā visā ietekmēt.
Mēs katrs atrodamies savā vietā un katram ir savs liktenis, savi pārdzīvojumi un sava laime.Es varu darīt to labāko, ko spēju ,saviem apkārtējiem un p
2020-04-01 19:07

AivarsN  5 8 Cilvēki vienmēr ir miruši un mirst arī tagad, tikai kopējo statistiku, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, Covid19 nav ietekmējis. Statistika un uzskaite katrā valstī ir savādāka. Kāpēc Vācijā mirstība no šā vīrusa ir tikai 0,25%, bet Spānijā, Itālijā tik liela? Vācieši izturīgāki, vai kā? Statistika tiek ņemta tikai no reģistrētajiem slimniekiem. Taču nav nekāds noslēpums, ka lielākā daļa to izslimo vieglā formā, vai pat vispār neparādās simptomi. Loģiski, ka šie slimnieki, ja tā viņus var saukt, nekādos reģistros neparādās. Statistika faktiski vadās tikai pēc smagākajiem gadījumiem. Tāpēc tā izskatās tik biedējoša. Itālijā un Spānijā visus Covid19 slimniekus saved speciāli atvēlētās slimnīcās, kur nespēj nodrošināt vajadzīgo ārstēšanu. Piedevām, ved uz turieni visus ar līdzīgiem simptomiem. Taču patiesībā daudzi no viņiem slimo ar vienkāršu plaušu pneimoniju, vai citām slimībām. Protams, dēļ nepietiekamas aprūpes arī viņi mirst biežāk kā parasti un tā rodās tā vīrusa negatīvā statistika. 2020-04-01 19:07

inaralaima  5 1 Tās tūkstošās,daudzgalvīgās nāves nav nekādi ;tupi dati;,tā ir realitāte ko mēs nevaram pieņemt,kamēr nav nomiris mums kāds tuvs cilvēks, 2020-04-01 19:27

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu